ORGONIT PIRAMIDA drzewko szczęścia 549g P62

159,00 zł
Brak podatku

Skład :peridot, unakit, tygrysie oko,

Wymiary : długość boku - 12.7cm , podstawa - 10,4cm

Waga : 549g

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orgonity mają właściwości ochronne dla naszej aury,ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

Peridot jest malutkim kamykiem o bardzo pozytywnej energii. Peridot wspiera w nabraniu odwagi aby realizować pragnienia serca, a jednocześnie w czasie podążania za indywidualnym przeznaczeniem być dobrym dla innych. Peridot jest kamieniem finansowej i duchowej obfitości. Może być używany do błogosławienia i energetyzowania własnej pracy, firmy i nowego zajęcia. Jest narzędziem pomagającym aby pogodzić fizyczną rzeczywistość z wewnętrzną prawdą. Przynosi sukces, również materialny, jeśli podąża się właściwą dla siebie ścieżką.

Unakit- jest doskonałym towarzyszem do medytacji i duchowych przemian. Wspomaga osiągnięcie równowagi mentalnej, emocjonalnej i duchowej oraz pozbycie się psychicznych ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pozwala wyzwolić się ze stanu "utknięcia w dramacie życia" i zastąpienia go konstruktywnym szukaniem nowych dróg.

Usuwa negatywne energie. Pomaga również w spełnieniu marzeń. U swego właściciela wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie.

Wycisza problemy z dzieciństwa, które siedzą gdzieś w zakamarkach umysłu i nadal dają o sobie znać. Pozwala iść do przodu i pogodzić przeszłość z przyszłością.

Unikat ma działanie ochronne przed promieniowaniem elektromagnetycznym - można go umieścić przy ekranie telewizora.

Tygrysie oko- kamień, który ma przyciągać szczęście i stabilizację finansową.

Po tygrysie oko mogą sięgnąć również osoby chcące zadbać o swój majątek. W ich przypadku talizman otoczy opieką zgromadzone bogactwo. Tak, by nie zagrażało mu żadne niebezpieczeństwo. Moc tygrysiego oka sprzyja także rozsądnemu gospodarowaniu gotówką.

Delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia.

Należy jednak pamiętać, że każdy orgonit będzie pracował w indywidualnym energetycznie miejscu z ludźmi o swoich niepowtarzalnych biopolach.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.


P62