ŻABA 1GROSZ z monetą na szczęście feng shui P400

39,90 zł
Brak podatku

Skład : figurka mosiężna ŻABY z groszem,kamienie  cytryn, piryt, peridot

Wymiary : długość boku - 5,5cm , podstawa - 4,5cm

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żaby z groszową monetą na szczęście.

Chińska żaba finansowa – znaczenie w Feng Shui

Chińska żaba finansowa, żaba pieniężna czy żaba bogactwa  jest jednym z najczęściej spotykanych i używanych symboli Feng Shui.  Uważa się, że przyciąga energię obfitości i bogactwo, stymuluje przypływ pieniędzy i powoduje pojawienie się sprzyjających okoliczności w sferze finansów i biznesu.

Chińska żaba jest też symbolem szczęścia i dobrej fortuny dla osób zamieszkujących dane miejsce lub pracujących w nim.

Jak ustawić chińską żabę

Najlepiej ustawić ją na półce, na stoliku lub na parapecie. Możesz ustawić ją w salonie, w biurze, na strychu, w ogrodzie lub w pokoju gdzie pracujesz. Może stać na biurku, przy kasie sklepowej lub w miejscu gdzie przechowujesz pieniądze.

Zwróć uwagę, by chińska żaba finansowa była zwrócona ku wnętrzu pokoju, a nie np. w stronę ściany.


kamienie,które przyciągają pieniądze i bogactwo:

cytrtn

piryt

peridot

Cytryn – kamień pieniędzy

Cytryn  jest najbardziej znany jako kamień szczęścia. Przynosi radość jego posiadaczowi i sprawia, że jest on zawsze w dobrym nastroju. Ale oprócz tego, ten półszlachetny kamień jest również obdarzony potężną mocą, która promuje bogactwo i obfitość. To właśnie z tego powodu nosi przydomek „kamień pieniędzy”. Cytryn jest idealnym kamieniem do przyciągania pieniędzy, ale może również być użyteczny jako kamień ochronny. Pomaga odpędzić negatywne energie, które uniemożliwiają pieniądzom dostęp do domu.

Piryt – kamień o dobroczynnej energii

Piryt  jest równie piękny, co przynoszący korzyści.Ten naturalny kamień jest często kojarzony z bogactwem. Jest to jeden z kamieni, które należy mieć, jeśli chce się znaleźć drogę do dobrobytu. Sprzyja introspekcji, uczy poznawać siebie i pomaga jasno formułować cele, aby stać się bogatym. Piryt jest również doskonałym kamieniem do przyciągania pieniędzy. Gdy staniemy przed poważnymi problemami finansowymi posiadanie tego kamienia przy sobie, pomaga w wyjściu z trudnej sytuacji i pozbycia się pecha. Jest to również kamień, który pozwala pozostać bogatym dłużej i na zawsze.Jako jeden z kamieni magicznych na obfitość i bogactwo piryt sprzyja zdobyciu zaufania i mądrości, nabrania pewności siebie i pomaga w lepszym zarządzaniu bogactwem. Aby skorzystać z zalet pirytu, można umieścić go w swoim pokoju, w salonie lub w biurze.

Zielone kamienie także sprzyjają przyciąganiu bogactwa. Z finansami od wieków wiązany jest oliwin (peridot). Ten piękny kamień przynosi nam pozytywną energię i pozytywne myśli. Stąd jak wiadomo - prosta droga, by mieć to, czego się pragnie. Oliwin sprzyja obfitości zarówno duchowej jak i materialnej, zapewne dlatego jest taki pomocny w obszarze prosperity, ponieważ w zewnętrznym świecie zamanifestujemy wyłącznie to, co posiadamy w sobie. Oliwin otwiera na obfitość, pomagając podnieść energię i nastrój, pomagając uwierzyć, że mamy prawo być bogaci.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

P400
1 Przedmiot

Zobacz także