• Nowy

ORGONIT PIRAMIDA kwarc różowy runa gebo P542

47,00 zł
Brak podatku

Skład :

różowy kwarc - runa gebo

miedź

żywica epoksydowa

Wymiary około : 5,5cm x 4,5cm

płatki w kolorze złotym

(w rzeczywistości płatki złote są ładniejsze)

* Na spodzie orgonitu jest zaznaczona → N , zalecane jest ustawienie tym czubkiem piramidy w kierunku północy.

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orgonity mają właściwości ochronne dla naszej aury.

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

Delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia.

Należy jednak pamiętać, że każdy orgonit będzie pracował w indywidualnym energetycznie miejscu z ludźmi o swoich niepowtarzalnych biopolach.

Kwarc różowy jest znany jako “kamień miłości”, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia.

Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wszystkim, którzy znajdują się w jego otoczeniu.

Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość.

Cechą szczególną kwarcu różowego jest jego zdolność do uzdrawiania relacji osobistych. Noszenie tego kamienia budzi do życia, rozświetla aurę a serce rezonuje na nowej fali i pozwala dostrzec piękno otaczającego świata.
Występuje w kolorach od bladego aż po ciemny, intensywny róż, ale wszystkie odcienie niosą tę samą ogromną wibrację miłości.

Runa Gebo – równowaga pomiędzy braniem a dawaniem

Runa Gebo – siódma Runa w Futharku. Możemy ją tłumaczyć jako dar, prezent lub… wesele. Runa opowiada o braniu i dawaniu. Wszystko, co dostajemy, powinno być wyrównane z tym, co dajemy, aby poziom energii był stabilny. To przykład praktykowania balansu, harmonii i uczciwej wymiany energetycznej. Nie wystarczy być jednostronnym, Wszechświat będzie dąży do równowagi, a więc wszystko to, co dostajemy, powinno być energetycznie pokryte tym, co dajemy od siebie.

Gebo składa się z czterech Run Kenaz – to energetyka czterech podstawowych żywiołów, która symbolizuje wszystkie poziomy życia. Gebo wskazuje na jedność z Wszechświatem. Aby włączyć działanie Runy, trzeba zacząć od siebie – wzbudzona energia przyniesie wszystko to, co najlepsze i najbardziej potrzebne.

Działanie Runy idealnie obrazuje sentencja: kiedy robisz coś dla innych, nie zapominaj o sobie. Kiedy robisz coś dla siebie, nie zapominaj o innych. Możemy to przyrównać do zbliżenia dwojga ludzi podczas aktu seksualnego – idealna wymiana energetyczna, gdzie następuje dawanie i branie w tym samym czasie.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

* Każdy orgonit zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.

P542

Zobacz także