• Nowy

ORGONIT PIRAMIDA ochrona turmalin runa Algiz P535

55,00 zł
Brak podatku

Skład :

turmalin

żywica epoksydowa

wymiary około : 7cm x 5,5cm

waga 75,2g

płatki w kolorze złotym

(w rzeczywistości płatki złote są ładniejsze)

* Na spodzie orgonitu jest zaznaczona → N , zalecane jest ustawienie tym czubkiem piramidy w kierunku północy.

Orgonit posiada silikonowe stopki

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orgonity mają właściwości ochronne dla naszej aury.

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

Delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia.

Należy jednak pamiętać, że każdy orgonit będzie pracował w indywidualnym energetycznie miejscu z ludźmi o swoich niepowtarzalnych biopolach.

Turmalin czarny

silna ochrona, wyjątkowo trudne sytuacje

Czarny turmalin jest niezwykle silnym kamieniem ochronnym dla ciała i duszy, jeżeli czujesz że ktoś Ci źle życzy, zazdrości albo obmawia i to ma na Ciebie wpływ, to jest kamień dla Ciebie. Turamalin chroni nas przed wszelkim złem. Turmalin chroni nie tylko przed negatywną energią innych ludzi i nieprzyjemną atmosferą, ale także przed własnym pesymizmem. Ten kamień mobilizuje właściciela do poważnego myślenia, samokontroli i dyscypliny. Bardzo przydaje się, kiedy ma się do czynienia z wyjątkową trudną i przygnębiającą sytuacją - wyzwala praktyczne podejście, bez emocji i bez strachu i dodatkowy zastrzyk siły, aby sobie poradzić. Czarny turmalin ma zdolność ‘’zasysania’’ negatywnych energii, dlatego chętnie jest używany w domach, jako odpromiennik, czarny turmalin tonizuje także złość, lęk, zazdrość pomaga skoncentrować energię na jeden cel.Delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia.

Znaczenie runy Algiz

Algiz to mocna runa ochronna – jej poziom ochrony jest najsilniejszy ze wszystkich run. Chroni przed negatywnymi energiami z zewnątrz, przed natrętnymi myślami, emocjami, toksycznymi ludźmi.

Poprawia nastrój, dodaje sił, równoważy energię w ciele człowieka. To runa z właściwościami antydepresyjnymi, dba o zdrowie właściciela, chroni układ odpornościowy, wzmacnia organizm. Ułatwia i oczyszcza drogę do podświadomości, przynosi siłę, powodzenie i dobrobyt. Dodaje wdzięku, przynosi miłość, trzyma z dala od nieszczęścia.

Algiz jest również świetnym odpromiennikiem. Aby odczuć jej działanie, należy położyć ją w takich miejscach, w których czujemy się gorzej – pod łóżkiem, na biurku w pracy.

* Każdy orgonit jest wykonany ręcznie i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.  Możliwe są małe odchylenia w formie,krawędzi lub wymiarach.

* Każdy orgonit zapakowany w folię celofanową w formie prezentu.

P535

Zobacz także