• Nowy

Awenturyn zielony kamień kostka 31,9g K742

17,90 zł
Brak podatku

Awenturyn zielony kamień kostka

Wymiary ok. 2,8cm x 2,5cm x 2,2cm

Waga : 31,9gIlość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zielony awenturyn

Od dawna uważa się, że zielony awenturyn przynosi bogactwo, szczęście i niespodziewane, nowe możliwości. Przepowiednie głoszą, że kiedy masz kawałek zielonego awenturynu w lewej kieszeni podczas zakupu losu na loterii, to szczęście ci sprzyja.

Zielony awenturyn zwany jest „Kamieniem Możliwości”. Dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

Jest idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji, począwszy od pierwszej randki, aż do otrzymania awansu w pracy. Jego działanie jest tak potężne, że nawet nie musi być noszony jako biżuteria. Wystarczy, że będzie wyeksponowany w miejscu gdzie przebywamy.

Pomaga uwolnić stare, nieprzyjazne nawyki czy ograniczające problemy, tym samym robiąc miejsce dla nowych możliwości i zmiany na lepsze.

Poprawia kontakt z naturą, pomaga zrozumieć jej zbawienny wpływ na ciało i umysł.

Utylizuje zanieczyszczenia środowiska i pochłania smog elektromagnetyczny, a umieszczony na telefonie komórkowym zapewnia ochronę przed promieniowaniem.

K742
1 Przedmiot